Zablokowany jeden pas jezdni A2 w kierunku Łodzi

zdjęcie: Zablokowany jeden pas jezdni A2 w kierunku Łodzi / pixabay/595101
Na autostradzie A2 pomiędzy Pruszkowem a Grodziskiem Mazowieckim (woj. mazowieckie) pojazd osobowy wypadł z jezdni i uderzył w bariery; zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Łodzi - poinformował w niedzielę dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
REKLAMA

"Utrudnienie na A2 odcinek Warszawa – Grodzisk Mazowiecki pomiędzy w. Pruszków a w. Grodzisk Mazowiecki (woj. mazowieckie) km 439+000. Pojazd osobowy wypadł z jezdni i uderzył w bariery. Brak informacji o osobach rannych. Zablokowany został 1 pas jezdni w kierunku Łodzi" - podała GDDKiA.

Jak dodano, utrudnienie powstało około godz. 23.30 i potrwa 1,5 godz. (PAP)

aop/ jm/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Pułtusk
15.3°C
wschód słońca: 04:15
zachód słońca: 20:52
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez Pułtusku

kiedy
2023-06-18 18:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury i Sztuki...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-22 15:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury i Sztuki...
wstęp biletowany