31 lipiec 2020

Kolejni amatorzy szybkiej jazdy stracili uprawnienia

fot. KPP w Pułtusku
Policyjny radar zarejestrował kolejnych kierujących, którzy w obszarze zabudowanym poruszali się z prędkością powyżej 100 km/h. W samym lipcu to już 17 nieodpowiedzialnych kierujących. Apelujemy o ostrożność, tym bardziej, że przed nami weekend wakacyjnych powrotów i wyjazdów, w czasie którego na drogach możemy spodziewać się większej liczby pojazdów.
REKLAMA

Mundurowi dbając o bezpieczeństwo na drogach, szczególną uwagę zwracają na wykroczenia popełniane przez kierujących pojazdami. W codziennej służbie skupiają się głównie na kontrolowaniu prędkości jazdy kierowców oraz ujawnianiu wykroczeń będących najczęstszymi przyczynami wypadków drogowych.
Tylko wczoraj policyjny miernik prędkości zarejestrował dwa wykroczenia polegające na kierowaniu pojazdem z prędkością większą o 50 km/h na obszarze zabudowanym od prędkości dopuszczalnej: 127 km/h w Gródku Nowym i 107 w Pniewie. Kierowcy stracili uprawnienia do kierowania autem na trzy miesiące oraz zostali ukarani finansowo.

Sam nadzór policyjny nie wystarczy, chcąc pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego - rozwagą i ostrożnością muszą wykazać się kierujący! Pamiętajmy zatem by wykazać się rozwagą!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
107823
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez Pułtusku